top of page
indir.png

2010 yılında kurulan SMG Yazılım Ve Danışmanlık LTD. ŞTİ. 20 yılı aşkın sektörel deneyimlerinden aldığı güç ile ürettiği çözümlerini müşterileriyle paylaşan bir yazılım evidir.

 Misyon olarak gelişen teknolojiyi ve çevresel değişimleri izleyerek, müşterilerinin gereksinimleri doğrultusunda çözüme odaklı yazılım hizmetleri sunmayı ve desteklemeyi seçmiştir.

Geniş ve deneyimli yazılım ve analist ekibine sahip, sürekli büyüyen bir kadroyla, gelişen Bilişim Sektöründe alışılmış çözümlerin ötesinde, tüm süreçlerin analizi ile bütünleşik ve dinamik web tabanlı çözümler üretmektedir.

Bugüne kadar Mobilya, Kalıp Üretim, Proje Taahhüt, Mağazacılık ve Perakende, Depo ve Lojistik ve Sac İşleme başta olmak üzere birçok sektörde 100’ e yakın projeyi başarıyla uygulamış olup, hali hazırda birçok proje yazılımı ve uygulaması devam etmektedir. Yeni projeler için teknoloji ve personel istihdamı ve Ar-Ge çalışmalarını aralıksız sürmektedir. 

Mevcut ERP yazılımlarıyla tam entegre çalışan B2B, B2C, İş Zekâsı, Tablet ve Mobil uygulama yazılımlarının yanı sıra isteğe özel proje yazılım geliştirmeleri de yapmaktadır.

bottom of page